HVR

 

KÖPA AKTIER

Vi kan inte förmedla priser utan priserna får göras upp mellan säljare och köpare.

Nedan finns en lista med säljare som har registrerats under de senaste två veckorna:

 

Namn Epost Telefon
Kenneth Lindblad kenneth@lindbladlinkoping.se 070-3940867
Bertil Gustavsson bevege@outlook.com 08-58011911
Lars Sjögren la_sjogren@hotmail.com 070-2179639
Kjell Kristiansson kjell.kristiansson1@comhem.se 033-105199
Gunnar Starke gunnarstarke1@gmail.com 0708791553
hans fernberg hans.fernberg@gmail.com 070-7684283
Mija mija.yousefi@me.com 0706241190
karl victor thörn kvthorn@gmail.com
Karl perssonp Familj.persson@gmail.com 044/81461
Dagny Bruks dagny@allanbruks.se 08/58034896
Bengt Berglund birgittabengt@hotmail.com 0708-24 53 05
Tomas Zevassus tomas@zevassus.se 070-730 85 55
Martin Falk fallkie221@gmail.com 0701-092863
Jan-Olov johansson Johansson.j-o@hotmail.com 0706998964
Lars Öjdahl lars.ojdahl@bktv.nu 0705558464
Ralf Angelbäck angelback.gunilla@gmail.com 0704-826360
Tore Arnold arnold@style-it.com 031-842414
MajLis Danelson majlisd@gmail.com 0739282532
Lennart Fogelberg lennart.fogelberg@peh.se 08 7119580
magnus bosson magnus@nyborgs.se 0705208281
Allan Bacher allan.bacher@telia.com
Lennart Hammarström 0920-220835@telia.com 0706927635
Hans Grosin hans@hansgrosin.se 0708 600 603
Lennart Hovstadius lennart@hovstadius.com 0733683630
Christine Sundman Christine.sundman@hotmail.se 0704832111
Karsten Lindström ca.li@Telia.com 070 5956175
Sven-Erik Andersson svenerik.andersson@telia.com 0768210987
Staffan Hertzell Staffanhertzell@gmail.com
Yvonne Lundin yvonne@krkab.se 0706520966
Adra Juridik annsofie@adrajuridik.se 070-2535465

 

 

 

 

Information om vatten

Fler farliga kemikalier - sep 2014

Ultra rent vatten är bra för hälsan - sep 2014

Kan fluor i brunnsvatten försämra IQ? - sep 2014

Vattenbankomater i Indien - sep 2014

Film om den kemiska belastningen i kroppen (Body Burden) - april 2010

Fler artiklar ...

 

© Copyright HVR Water Purification AB, SWEDEN Dela